Cherokee

ZRODZONY Z AUTENTYCZNEGO KODU DNA MARKI JEEP®

Wyrzeźbiona i aerodynamiczna sylwetka Cherokee sprawia, że jest on wyrazisty, pozostając wiernym dziedzictwu marki Jeep®. Charakteryzuje go śmiałe i nowoczesne wzornictwo, idealne zarówno do miasta, jak i na trudne szlaki czy przedmieścia.

 

Zobacz gamę modeli Cherokee
Asystent parkowania równoległego i prostopadłego

Jeep­® Cherokee jest dostępny z zaawansowanym systemem rozpoznającym wolne miejsca parkingowe. System przejmuje kontrolę nad układem kierowniczym i natomiast kierowca musi jedynie włączyć odpowiedni bieg oraz operować hamulcem i pedałem przyspieszenia, stosując się do podawanych mu wskazówek.Asystent świateł drogowych

Opcjonalny asystent świateł drogowych reaguje na natężenie oświetlenia w otoczeniu oraz jasność świateł samochodów nadjeżdżających z przeciwka i reguluje intensywność wiązki świetlnej.Elektrycznie regulowane fotele kierowcy i pasażera z przodu

Elektrycznie napędzany mechanizm umożliwia przesuwanie foteli do przodu i do tyłu oraz regulację wysokości siedziska. Można także regulować podparcie pleców i szyi w celu uzyskania lekko odchylonej do tyłu lub wyprostowanej pozycji za kierownicą.


 

NOWOCZESNY DESIGN TYLNEJ CZĘŚCI

Niebanalny z przodu i z tyłu. Tylny profil Cherokee otrzymał nowy, przyciągający wzrok styl o charakterystycznym designie, czego efektem jest bardziej harmonijny kształt tylnej części samochodu. Nowe tylne lampy posiadają tradycyjną, czerwoną diodę LED, która ma różne zastosowania podczas hamowania i skręcania, tablica rejestracyjna została przesunięta na środek pokrywy tylnej, nadając jej bardziej symetryczny wygląd. Nowa, elektrycznie otwierana i zamykana pokrywa tylna jest sterowana poprzez ruch stopą, co ułatwia ładowanie i rozładowywanie wszystkiego, począwszy od produktów spożywczych po sprzęt sportowy. Na nowo zaprojektowana pokrywa wykonana z lekkiego kompozytu posiada zintegrowaną świecącą listwę z klamką do otwierania umieszczoną wyżej dla większej wygody klienta.


ŚWIATŁA PREMIUM LED DO JAZDY W DZIEŃ

Rozjaśnij ciemności nocy w stylowy sposób. Dostępne w standardzie przednie lampy i światła przeciwmgłowe w całości wykonane w oparciu o technologię LED oferują więcej światła, co przekłada się na większe bezpieczeństwo, zaś szersze, charakterystyczne światła do jazdy w dzień tworzą skos niczym skrzydło sokoła, nadając solidny, nowoczesny wygląd.Włączone światła DRLWłączone wszystkie światła


FUNKCJONALNY STYL

We wnętrzu nowego Jeepa® Cherokee najnowocześniejsza technologia spotyka się z finezyjnym i przemyślanym stylem. Selec-terrain® oraz opcjonalny system Active Drive 4x4 poprawiają wrażenia z jazdy terenowej. Powiększony bagażnik, systemy Uconnect™ nowej generacji oraz tapicerka ze skóry lub tkaniny pokrywająca większość elementów, z którymi ma kontakt kierowca, sprawiają, że Cherokee świetnie sprawdza się w każdej sytuacji — od komfortowych podróży po wyprawy w nieznane.
Podgrzewane i wentylowane fotele

Oferowane podgrzewane lub wentylowane przednie fotele szybko Cię ogrzeją w chłodne dni i zapewnią prawdziwą ulgę, gdy temperatura wzrośnie.Podgrzewana kierownica

Ogrzej dłonie podczas zimowych miesięcy dzięki dostępnej podgrzewanej, obszytej skórą kierownicy.Automatyczna kontrola temperatury Dual-Zone

Dzięki dwóm niezależnym zestawom sterowania klimatyzacją, Ty i Twój pasażer możecie wygodnie stworzyć własne mikroklimaty dzięki opcji automatycznej kontroli temperatury Dual-Zone.


ROZRYWKA DLA TWOJEJ WYGODY

Słuchaj swojej ulubionej muzyki. Podążaj do celu podróży w towarzystwie ulubionych dźwięków płynących z wielu źródeł, w doskonałej jakości. Nowy Jeep® Cherokee jest wyposażony w system nagłośnienia zaprojektowany we współpracy z firmą Alpine®, oferujący 9 głośników i 8-calowy subwoofer o łącznej mocy 506 W.NOWY SYSTEM NAGŁOŚNIENIA JEEP® CHEROKEE ALPINE®

Ten potężny system nagłośnienia składa się z trzech głośników zamontowanych w desce rozdzielczej na długości 90 cm, czterech głośników o wymiarach 15 x 23 cm (2 w przednich drzwiach, 2 w tylnej części), dwóch głośników zamontowanych na wysokości 90 cm w tylnych drzwiach, jednego 20 cm subwoofera "infinite battle" w przedziale bagażowym oraz 12-kanałowego wzmacniacza.


TRANSMISJA STRUMIENIOWA PRZEZ BLUETOOTH®

Transmisja przez Bluetooth® umożliwia bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie sygnału z urządzenia mobilnego. Dzięki tej funkcji można teraz z łatwością słuchać muzyki bezprzewodowo z każdego kompatybilnego urządzenia lub korzystając z aplikacji radia internetowego.


WOLNE RĘCE

Interfejs Bluetooth® (profil "Hands free") umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń oraz wysyłanie i odsłuchiwanie wiadomości tekstowych bez odrywania rąk od kierownicy ani wzroku od drogi.


BLOKADA TYLNEJ OSI

Za naciśnięciem przycisku kierowca Trailhawk® może elektronicznie zablokować razem oba tylne koła w celu uzyskania znacznej poprawy przyczepności przy niższych prędkościach. Blokadę tylnego mechanizmu różnicowego można aktywować ręcznie w każdym trybie reduktora terenowego; blokada włączy się automatycznie w niektórych trybach Selec-Terrain (takich jak „Rock” – Skały) w celu optymalizacji własności trakcyjnych.


SYSTEM SELEC-SPEED®

System Selec-Speed Control wyposażony jest w tryb kontroli wjazdu (Hill Ascent Control) i zjazdu (Hill Descent Control), dzięki któremu Cherokee może pokonywać wzniesienia o dużym stopniu nachylenia z minimalnym udziałem kierowcy. Dostępny tylko w wersji modelowej Trailhawk i działający w trybie 4-Low system Selec-Speed aktywowany jest przyciskiem systemu Selec-Terrain. Kierowca może wybrać prędkość docelową (w zakresie od 1,6 do 8,5 km/h) za pomocą wyboru przełożenia +/- dźwignią zmiany biegów.


WYSOKI STOPIEŃ BEZPIECZEŃSTWA

Konstrukcja nadwozia wykonana jest ze stali o wysokiej wytrzymałości, czego efektem jest maksymalna ochrona w razie uderzenia oraz optymalna dynamika i masa pojazdu. Bezpieczeństwo pasażerów zapewnia osiem standardowych, zaawansowanych technologicznie poduszek powietrznych, w tym pełnej długości kurtyny boczne i poduszki ochraniające kolana kierowcy i przedniego pasażera.
FUNKCJA MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

Dostępny system monitorowania martwego pola monitoruje przestrzeń między samochodem i innymi pojazdami. Podwójne czujniki radarowe wykrywają, gdy inny pojazd znajdzie się w jednej ze stref martwego pola. W razie wykrycia pojazdu, kierowca otrzymuje powiadomienie dźwiękowe oraz wizualne ostrzeżenia na odpowiednim lusterku zewnętrznym.SYSTEM OSTRZEGANIA O NIEZAMIERZONEJ ZMIANIE PASA RUCHU LANESENSE®

Jeep® Cherokee jest standardowo wyposażony w system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu LaneSense® wraz z asystentem utrzymania prawidłowego pasa ruchu, który uruchamia wizualne i dźwiękowe alerty ostrzegające kierowcę o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. W razie braku reakcji ze strony kierowcy, LaneSense skoryguje kurs jazdy, przywracając samochód na właściwy pas.SYSTEM OSTRZEGANIA PRZED KOLIZJĄ Z PRZODU PRZY PEŁNEJ PRĘDKOŚCI Z AKTYWNYM HAMOWANIEM

System ostrzegania przed kolizją z przodu przy pełnej prędkości z aktywnym hamowaniem wykorzystuje czujniki radarowe, wykrywające, czy Cherokee nie zbliża się zbyt szybko do innego pojazdu powiadamiając kierowcę za pomocą ostrzeżeń dźwiękowych i wizualnych. Zaawansowany asystent hamowania zwiększa siłę hamowania, w razie gdy kierowca nie hamuje wystarczająco mocno.


Video test Jeep Cherokee 2.2 MJD Limited

Odświeżony Jeep Cherokee przeszedł kilka zmian, ale zachował klasyczny charakter SUV-a, który poradzi sobie również w terenie. Sprawdzam, czy pomimo wysokiej ceny warto go kupić.

Zobacz video test


sprawdź auta dostępne od ręki


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza