Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 91

Compass 4xe

Zdecydowane i charakterystyczne linie

Ewolucja nie zmienia elegancji formy. Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zachowuje swoje muskularne, choć wytworne linie, a także solidny i pociągający design, które to cechy sprawiły, że stał się tak popularny.

 

 

Zobacz gamę modeli Compass 4xeNowy emblemat 4xe

Znak rozpoznawczy nowej mobilności Jeepa®. Z boku Compassa 4xe Plug-In Hybrid znajduje się nowy emblemat 4xe.


Bi-ksenonowe reflektory

Bi-ksenonowe reflektory przednie to technologia, która w jednej lampie łączy zarówno światła mijania jak i drogowe.


Pociągający design

Otwierany dach, chromowane listwy podkreślające profil pojazdu, legendarny siedmioszczelinowy grill i solidny design tyłu. Delektuj się przyciągającym uwagę wyglądem.


Daj się porwać rewolucji Jeepa®

Każda przyszłość rodzi się z rewolucji. Jeep® na nowo odkrył mobilność, udoskonalając każdy aspekt: odpowiedzialność, oszczędność i osiągi. W nowym Jeepie® Compassie 4xe Plug-In Hybrid, moc i zrównoważony rozwój w końcu podążają tą samą ścieżką.

 


Ekologiczna mobilność

Oto duch Jeepa®, który nie uległ zmianie ale jego silnik to prawdziwa rewolucja. Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid Compass został wynaleziony na nowo, aby sprostać nowym wyzwaniom mobilności. Kiedy pracują obydwa silniki, ich wpływ na środowisko jest zauważalnie mniejszy, zaś przy napędzie elektrycznym samochód w ogóle nie wytwarza CO2.


Mniejsze zużycie paliwa

Silniki nowej generacji zapewniają niespotykane wcześniej niskie zużycie paliwa. Pojazd zasilany jest akumulatorem o pojemności 11,4 kWh, oferującym zasięg do 50 km przy napędzie wyłącznie elektrycznym. Sprawia to, że większość codziennych podróży może odbywać się bez jakiejkolwiek emisji CO2 oraz w znacznym stopniu ogranicza zużycie paliwa.


Ekscytacja hybrydą

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid posiada jeszcze lepsze osiągi, dzięki całkowitej mocy 190 lub 240 KM. Przyspieszaj od 0 do 100 km/h w zaledwie 7,3 sekundy. Maksymalna prędkość wynosi 130 km/h przy napędzie elektrycznym i 200 km/h przy napędzie hybrydowym.


Komfort jazdy

Otwórz się na nowe doświadczenie jazdy z automatycznym zarządzaniem silnikiem elektrycznym i benzynowym, które sprzężone są z nową, 6-biegową skrzynią automatyczną. U podstaw osiągów leży moc i łatwość obsługi, dzięki komfortowi płynnej, cichej i szybkiej zmiany biegów. Ciągły rozdział momentu obrotowego gwarantuje lepszą reakcję oraz większe przyspieszenie, czego efektem jest bardziej płynna jazda zarówno w mieście jak i na trasie.


Jazda w kierunku przyszłości

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid daje możliwość wyboru spośród trzech różnych trybów jazdy: Hybrid, który wykorzystuje obydwa silniki, Electric, który wykorzystuje tylko silnik elektryczny bez emisji CO2, oraz E-Save, który pomaga w utrzymaniu poziomu naładowania akumulatora poprzez autonomiczny system ładowania. Poszukujący doświadczenia jeszcze bardziej sportowej jazdy mogą liczyć na tryb Sport dostępny w systemie Selec-Terrain®.


 


My eCharge

Absolutna nowość w dziedzinie łączności, dostępna wyłącznie w świecie 4xe Plug-In Hybrid. Ta nowa technologia umożliwia wyszukanie stacji ładowania, rezerwację ładowarki oraz przechowuje chronologiczny zapis wszystkich ładowań. My eCharge została wstępnie zaprogramowana do bezpośredniej komunikacji przy użyciu Bluetooth z systemem szybkiego ładowania easyWallbox.


My Assistant​

Zachowaj spokój umysłu dzięki dedykowanemu systemowi pomocy drogowej dostępnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dzięki funkcji My Assistant połączysz się z centralą, która wyśle pomoc drogową, zadzwonisz po pogotowie lub skontaktujesz się z działem obsługi klienta, bez wychodzenia z pojazdu, korzystając z ekranu dotykowego albo smartfona, dzięki aplikacji mobilnej My Uconnect™. Kiedy wystąpi poważny problem, system automatycznie wyśle współrzędne pojazdu oraz numer VIN. Nieważne gdzie się znajdziesz, nigdy nie będziesz sam.


My Remote

Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid nigdy nie jest zbyt daleko. Dzięki funkcji My Remote możesz połączyć się ze swoim pojazdem i wysyłać bezpośrednio do niego polecenia, aby zablokować lub odblokować drzwi, włączyć światła, zlokalizować zaparkowany samochód lub śledzić go, kiedy ktoś inny siedzi za jego kierownicą. Wszystko to za pośrednictwem Twojego smartfona lub dedykowanego portalu. Poza funkcją e-Control, możesz również sprawdzać, zarządzać i planować ładowanie akumulatora oraz ustawiać temperaturę wewnątrz pojazdu.My Car

Bądź zawsze na bieżąco w zakresie najważniejszych danych dotyczących Twojego pojazdu. Dzięki funkcji My Car, otrzymuj w czasie rzeczywistym informacje na temat samochodu, jak na przykład poziom paliwa, poziom ciśnienia w oponach, liczba przejechanych kilometrów i poziom oleju, wszystko to na Twoim smartwatchu, w mobilnej aplikacji My Uconnect™ lub na portalu internetowym.


My Navigation

Docieraj wszędzie tam, gdzie potrzebujesz w możliwie najprostszy i najbardziej intuicyjny sposób. Dzięki funkcji Send & GO w ramach My Navigation możesz wybrać punkt docelowy na swoim urządzeniu i udostępnić go bezpośrednio w systemie nawigacji w samochodzie. Ponadto funkcja ta umożliwia odnajdywanie punktów zainteresowania (POI), uzyskiwanie bieżących informacji o natężeniu ruchu drogowego i pogodzie, a także lokalizacji fotoradarów. W trybie hybrydowym lub w pełni elektrycznym funkcja dynamicznego mapowania zasięgu (Dynamic Range Mapping) umożliwia zwizualizowanie dystansu, jaki możesz pokonać, uwzględniając ilość zużytej energii, właściwości trasy, bieżące i przyszłe prognozy ruchu drogowego. A to nie wszystko! My Navigation pokazuje najbliższe stacje ładowania dla Twojego nowego Jeepa® Compass 4xe Plug-In Hybrid.


My Theft Assistance

My Theft Assistance to funkcja, która umożliwia stałą obserwację pojazdu, nawet na odległość. Otrzymuj powiadomienia za pośrednictwem SMS, aplikacji My Uconnect™ lub dedykowanego portalu internetowego, o jakimkolwiek podejrzanym ruchu Twojego pojazdu, takim jak nieuprawnione holowanie. Wciskając przycisk Call w aplikacji My Uconnect™ połączysz się z centralą i po dokonaniu zgłoszenia na policji uruchomione zostaną funkcje bezpieczeństwa, takie jak śledzenie pojazdu.


Dołącz do świata 4xe PHEV

Odkryj potencjał swojego nowego Jeepa® Compass 4xe Plug-In Hybrid. Pobierz aplikację My Uconnect™ ze sklepu App Store i Google Play i w dowolnym momencie rozpocznij interakcję ze swoim pojazdem.


System Uconnect™ 8,4’’ Nav

Przetestuj inteligentne rozwiązania zastosowane w Jeepie® Compass 4xe Plug-In Hybrid. Nowy, interaktywny system multmedialny Uconnect™ czwartej generacji, wyposażony w dotykowy ekran HD o przekątnej 8,4 cala umożliwia szybki dostęp do wszystkich funkcji za pomocą przycisków na kierownicy, gestów i poleceń głosowych. Połącz się ze swoim smartfonem i zarządzaj wszystkimi pozycjami w Twoim harmonogramie bez odwracania uwagi od drogi.


Otoczony bezpieczeństwem

W nowym Jeepie® Compassie 4xe Plug-In Hybrid zainstalowano 70 najnowocześniejszych systemów bezpieczeństwa aktywnego i pasywnego. Kabina zapewnia bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów, zaś systemy wspomagają kierowcę w trakcie jazdy, chroniąc każdą osobę znajdującą się wewnątrz przed wszelkimi niespodziewanymi przeszkodami lub trudnościami, jakie mogą wystąpić na drodze.


 


Adaptacyjny tempomat

System ten umożliwia kierowcy ustawienie i utrzymywanie prędkości jazdy przy jednoczesnym zachowaniu bezpiecznej odległości od pojazdu znajdującego się z przodu. W nagłych przypadkach system ten może spowodować aktywację automatycznego hamowania, bez jakiejkolwiek interwencji ze strony kierowcy.


Tylna kamera cofania Park View® z dynamicznymi liniami

Tylna kamera Park View® oferuje doskonały obraz podczas cofania, a także wspomaga kierowcę, wskazując kierunek jazdy samochodu za pomocą dynamicznych linii oraz za pomocą sygnałów dźwiękowych.


Detektor obiektów przecinających drogę cofania

System ten pomaga kierowcy w sytuacjach ograniczonej widoczności z tyłu, jak na przykład wyjeżdżanie z miejsc parkingowych. System uruchamia się automatycznie po włączeniu wstecznego biegu i ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych i ikon widocznych na lusterkach bocznych, unikając ewentualnego zderzenia z pojazdami lub ludźmi znajdującymi się w pobliżu. System ten idealnie współpracuje z asystentem parkowania równoległego i prostopadłego, który wykonuje odpowiednie manewry w zależności od ilości dostępnego miejsca.


Wykrywanie obiektów przecinających drogę

System ten wspiera kierowcę podczas manewrów przy ograniczonej widoczności, np. Podczas wyjeżdżania z parkingów. Uruchamia się poprzez włączenie biegu wstecznego i ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów dźwiękowych oraz ikon wyświetlanych w lusterkach bocznych, pomagając uniknąć możliwego zderzenia z nadjeżdżającymi pojazdami.


W centrum uwagi

Charakterystyczny i niezrównany styl, który widoczny jest również wewnątrz. Nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid spełnia wszystkie wymagania w zakresie komfortu, przestronności i technologii, oferując wszystko, co najlepsze podczas każdej podróży. Począwszy od przeszycia na siedzeniach i detali na desce rozdzielczej po umiejscowienie konsoli centralnej i bogato wyposażony panel przyrządów, to właśnie we wnętrzu elegancja i komfort mają najwięcej do powiedzenia.

 


7-calowy wyświetlacz w panelu wskaźników

Otrzymuj informacje o stanie akumulatora, poziomie naładowania i dostępnym zasięgu, a także bieżące wskazówki, jak zoptymalizować swój styl jazdy. Miejscem, gdzie wyświetlane są wszystkie informacje jest wyświetlacz w panelu wskaźników, istotny element każdej podróży, zwłaszcza w świecie 4xe PHEV.


System Selec-Terrain™

Nie obawiaj się żadnej drogi, niezależnie od warunków. Dzięki systemowi zarządzania trakcją Selec-Terrain™ możesz ręcznie wybrać styl jazdy dostosowany do każdego rodzaju terenu. Wybieraj spośród trybów Sand, Rock, Snow i Sport. Albo wybierz tryb Auto i niech Twój nowy Jeep® Compass 4xe Plug-In Hybrid zrobi całą robotę. Tu nie możesz się pomylić.

*Tryb Rock dostępny jest wyłącznie w wersji Trailhawk.

Selektor trybu hybrydowego

Dom, biuro czy siłownia, nasze codzienne życie złożone jest z miejsc, do których się udajemy. To, jak się tam dostaniesz, zależy od Ciebie. Wybieraj spośród trzech trybów jazdy, które optymalizują moc i oszczędność paliwa.

Zobacz auta dostępne od ręki

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza