Gladiator

Gladiator

Maksymalna personalizacja

Jeep® Gladiator może dostarczyć wrażenia prawdziwej otwartej przestrzeni. Różne kombinacje przedniej szyby i dachu dają łącznie trzy różne konfiguracje do wyboru: sztywny 3-panelowy dach Hard Top, Składany miękki dach Soft Top lub całkowity demontaż dachu Ciesz się wolnością na każdej drodze i o każdej porze roku.

 


3 Częściowy składany hard top


Demontowalne drzwi


Składana przednia szyba

Zobacz gamę modeli Gladiator


Komfort na maksa

Wnętrze Gladiatora zaprojektowano dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni i zapewniania najwyższego komfortu i wygody. Wszystko w niepowtarzalnym stylu Jeepa®. Korzystaj wnętrza w pełni przystosowanego do mycia bieżącą wodą, podgrzewanej kierownicy i foteli oraz dwóch dużych przestrzeni ładunkowych: jednej pod tylną kanapą i jednej za nią.

 


Miejsce na nogi

Nowy Jeep® Gladiator oferuje najwięcej miejsca na nogi w swojej klasie (do 966 mm). Dzięki temu zapewnisz swoim pasażerom komfortową podróż.


Bezpieczne schowki​

Pod tylną kanapą i za nią znajdują się przestronne, ukryte schowki.


Składana tylna kanapa

Wykorzystaj do maksimum modułowość kanapy tylnej składanej w proporcji 60/40. Załaduj wszystko do Gladiatora, da radę.Przycisk zapłonu

Przycisk zapłonu pojazdu jest chroniony wodoodporną osłoną, aby uruchomienie samochodu było możliwe nawet w deszczu przy zdjętym dachu.


Gumowa osłona

Zabezpieczony, ale doskonale widoczny. Ekran systemu Uconnect™ posiada ochronną gumową osłonę, dzięki której jest całkowicie wodoodporny.


Zmywalne wnętrze

Wnętrze Gladiatora jest odporne i dostosowane do mycia bieżącą wodą dzięki korkom spustowym w podłodze umożliwiającym jej odpływ.


Technologia Premium

Gladiator jest wyposażony w przełomową technologię i funkcje premium, takie jak bezprzewodowy wyjmowany głośnik.


Kamera przednia Off-road

Gladiator osiągnie niedostępne wcześniej szczyty możliwości dzięki technologii, która wspomaga Cię na każdej drodze. Przednia kamera wyświetla obraz HD drogi przed Tobą na ekranie, dzięki czemu lepiej widać otoczenie i łatwo uniknąć przeszkód. Jest również wyposażona w funkcję czyszczenia, aby zapewnić dobrą widoczność przez cały czas. Przydatna na zwykłych drogach, niezastąpiona w terenie.


Bezprzewodowy głośnik Alpine

Gladiator jest wyposażony w bezprzewodowy głośnik Alpine za tylną kanapą, który można zabrać ze sobą po opuszczeniu samochodu. Jego stylistyka jest wzorowana na niepowtarzalnym wyglądzie Jeepa. Pyłoodporny i wodoodporny głośnik ładuje się w czasie jazdy. Można go nawet zanurzyć w wodzie na głębokość do 90 cm przez 30 minut. Możesz go także używać jako powerbanku, aby ładować swoje urządzenia lub połączyć z innymi głośnikami Alpine by uzyskać dźwięk przestrzenny.


Technologia z najwyższej półki

Gladiator oferuje najnowszą technologię dla najlepszych wrażeń z jazdy. 7-calowy cyfrowy wyświetlacz w zestawie wskaźników pokazuje wszystkie parametry samochodu, można go personalizować, a system multimedialny Uconnect™ czwartej generacji daje dostęp do wszytkich usług Uconnect™* dostępnych w aplikacji My Uconnect™. Wszystko żebyś mógł cieszyć się podróżą bez rozpraszania.

*dostępne od marca 2021 r

Bezkluczykowy dostęp i zapłon

Wygoda jest jedną z funkcji Gladiatora. Systemy bezkluczykowego dostępu i bezkluczykowego zapłonu pozwalają na obsługę zamka centralnego i zapłonu silnika bez wyjmowania kluczyka z kieszeni.


Bezpiecznie połączony

Po podłączeniu smartfona masz wszystko w zasięgu ręki, a korzystanie z niego jest bezpieczne i nie odwraca Twojej uwagi od drogi.


Apple CarPlay™

Korzystaj ze smartfona bez odwracania uwagi od drogi dzięki fukcjom dostępnym w systemie multimedialnym Uconnect ™. Apple CarPlay pozwala użytkownikom iPhone’a na korzystanie z Apple Maps, Apple Music, wysyłanie wiadomości i wykonywanie połączeń za pomocą poleceń głosowych Siri.


Android Auto™

Android Auto™ zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do poleceń głosowych, Map Google i Google Play Music przez system multimedialny Uconnect ™ z ekranem dotykowym lub przyciski sterujące na kierownicy. Dzięki funkcji rozpoznawania mowy dotrzesz do celu pozostając skupionym na drodze.

Android AutoTM, Google Play i inne znaki handlowe są zarejestrowanymi znakami handlowymi Google Inc.

Ekscytujące osiągi

Gladiator wyposażony jest w 3-litrowy silnik Turbo diesel V6, o potężnej mocy 264 KM oraz imponujących 600 Nm momentu obrotowego, połączony z 8-biegową skrzynią automatyczną.

 


8 biegowa skrzynia automatyczna

Silnik Gladiatora działa doskonale w połączeniu z 8-biegową skrzynią automatyczną, która gwarantuje osiągi, szybkie zmiany biegów, maksymalną wydajność, aby oszczędzać paliwo.


Emblemat Trail Rated®

Każdy Gladiator ma emblemat Trail Rated®. Aby go uzyskać, każdy pojazd musi przejść serię testów w najcięższym terenie, demonstrując zdolności przetrwania najbardziej ekstremalnych warunków i oferując niezwykłe możliwości terenowe.


Zdolność holownicza

Gladiator wyróżnia się imponującą zdolnością holowania do 2722 kg.


Bezpieczeństwo

Gladiator posiada wszystkie niezbędne cechy Jeepa®, włącznie z bezpieczeństwem. System monitorowania martwego pola, adaptacyjny tempomat, system ostrzegania o najeżdżaniu na poprzedzający pojazd, czy automatyczne światła drogowe to tylko niektóre z ponad 65 systemów bezpieczeństwa Gladiatora.

 


Detektor obiektów przecinających drogę cofania i tylne czujniki parkowania

Gdy włączony jest bieg wsteczny, czujniki automatycznie wykrywają pojazdy i przeszkody za pojazdem. Detektor obiektów przecinających drogę cofania ostrzega Cię o przeszkodach w martwych strefach z tyłu pojazdu podczas cofania.


Monitorowanie martwego pola

Kontroluj sytuację nawet w czasie dużego ruchu na drodze. System monitorowania martwego pola ostrzega Cię o obiektach w bocznych lub tylnych martwych strefach podświetlanymi ikonami w lusterkach bocznych oraz sygnałem dźwiękowym.


Adaptacyjny tempomat

Ustaw prędkość swojego Gladiatora i podróżuj z nią całą drogę. Inteligentny tempomat korzysta z radaru do wykrycia pojazdu z przodu i odpowiedniego dopasowania prędkości, bez interwencji kierowcy.


Zobacz auta dostępne od ręki

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza