Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 91

Gama Gladiator

Gama Gladiator

JEEP® GLADIATOR LAUNCH EDITION
JUŻ OD 369 800 PLN

Gladiator Launch Edition jest to limitowana edycja dla tych, którzy chcą wyciągnąć z Jeepa® jak najwięcej. Na nadwoziu znajdują się ekskluzywne emblematy, wyposażenie obejmuje 18-calowe aluminiowe obręcze kół oraz sztywny dach Hard Top i nadkola lakierowane w kolorze nadwozia, natomiast skrzynia ładunkowa jest chroniona natryskową warstwą ochronną oraz plandeką. We wnętrzu znajdują się podgrzewane fotele z wysokiej jakości czarnej skóry, rozrywkę zapewnia bezprzewodowy głośnik Alpine, a bezpieczeństwo kamera tylna, czy adaptacyjny tempomat.


EMBLEMAT LAUNCH EDITION


WNĘTRZE Z CZARNEJ SKÓRY


KAMERA PRZEDNIA OFF-ROAD


BEZPRZEWODOWY GŁOŚNIK ALPINE

Dowiedz się więcej


JEEP® GLADIATOR SPORT
JUŻ OD 299 400 PLN

Jeep® Gladiator Sport posiada czarne nadkola, 17-calowe aluminiowe obręcze kół i dach płócienny Sunrider. Jego technologie to pełen pakiet świateł LED, przednie i tylne czujniki parkowania, 3,5-calowy wyświetlacz w zestawie wskaźników i system multimedialny Uconnect™ 7” z usługami Uconnect™.*

*dostępne od marca 2021 r.

SILNIK 3.0 V6 MULTIJET


17-CALOWE OBRĘCZE KÓŁ


PEŁEN PAKIET ŚWIATEŁ LED


LEGENDARNE MOŻLIWOŚCI JEEPA®

Dowiedz się więcej


JEEP® GLADIATOR OVERLAND
JUŻ OD 339 900 PLN

Gladiator Overland oferuje w standardzie najlepszy styl, komfort i technologie. Wewnątrz Overlanda znajdziesz system multimedialny z nawigacją Uconnect™ 8.4", 7-calowy kolorowy wyświetlacz w zestawie wskaźników, system nagłośnienia 552W Alpine z 9 głośnikami, 18-calowe aluminiowe obręcze kół w dwóch odcieniach i srebrne akcenty nadwozia.


18-CALOWE OBRĘCZE KÓŁ


SYSTEM MULTIMEDIALNY Z NAWIGACJĄ UCONNECT™ 8.4"


HARD TOP I NADKOLA W KOLORZE NADWOZIA


STOPNIE BOCZNE ORAZ MALOWANA SKRZYNIA ŁADUNKOWA

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza