Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 91

Nowy Compass

Ewolucja kompaktowego SUV-a

Nowy Jeep® Compass powraca w nowej odsłonie z ulepszoną technologią, silnikami, systemami bezpieczeństwa i designem, z nowym nadwoziem oraz jeszcze bardziej przestronnym i nowoczesnym wnętrzem.

 

Zobacz gamę modeli CompassNowe oblicze Compassa

Wygląd nowego Jeepa® Compassa jest jeszcze bardziej elegancki i ambitny dzięki nowemu grillowi. Ostre linie z nowoczesnym designem przodu pojazdu nadają mu masywniejszy wygląd i napędzają ewolucję tego kompaktowego SUVa.


Nowy siedmioszczelinowy grill

Rewolucja designu Jeepa® Compassa. Z przodu odnowionego nadwozia znajduje się kultowy 7-szczelinowy grill z czarnymi detalami, który jest esencją nowego wyglądu.


Aluminiowe obręcze kół

Nowy Compass oferuje szeroki wybór przyciągających wzrok aluminiowych obręczy kół, niezależnie od tego, jaki masz gust.


Automatyczne drzwi bagażnika

Technologia bezdotykowego otwierania i zamykania klapy bagażnika* umożliwia wykonanie tych czynności bez używania rąk. Dzięki czujnikom pod tylnym zderzakiem, wystarczy przesunięcie stopą, aby otworzyć lub zamknąć klapę. A dzięki systemowi bezkluczykowemu nie musisz wyjmować kluczyka z kieszeni –wystarczy, że jest w zasięgu pojazdu.

*niekompatybilna z hakiem holowniczym

Bezprecedensowa zmiana stylu

Wnętrze nowego Jeepa® Compassa, przeprojektowano dla uzyskania większej przestrzeni, łączy w sobie nowy poziom komfortu, technologii i dopracowanego, wyrafinowanego stylu.

 


8,4-CALOWY SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™

Po raz pierwszy w Jeepie®, system multimedialny Uconnect™ wyłania się z deski rozdzielczej i osiąga rozmiar 10,1 cala, jest o 30% większy niż poprzednia generacja systemów Uconnect™.


WIĘKSZY WYŚWIETLACZ

Nowy Compass jest pierwszym SUVem Jeepa® wyposażonym w nowy, cyfrowy 10,25-calowy wyświetlacz panelu instrumentów Full HD.


NOWA KIEROWNICA

Nowa kierownica Jeepa® Compassa obszyta czarną skórą jest przyjemniejsza w dotyku i daje płynniejszą kontrolę skrętu.


Większe schowki

Jeep® Compass posiada więcej przestrzeni, w każdym znaczeniu tego słowa. Odnowione wnętrze kryje schowki za dźwignią zmiany biegów, w konsoli środkowej i pod podłokietnikiem, które zostały zaprojektowane z myślą o większej przestrzeni i praktyczności. Ten kompaktowy SUV ma zwiększoną pojemność schowków z 2,8 l do 7,2 l, czyli ponad dwukrotnie w porównaniu do poprzedniego modelu.


Doskonała wszechstronność

Nowy Jeep® Compass posiada jeszcze bardziej przestronne i wszechstronne wnętrze. Tylna kanapa składana i dzielona w proporcji 40/20/40* maksymalizuje potencjał przestrzeni bagażowej i pozwala na wybranie optymalnej konfiguracji dostosowanej do Twoich potrzeb.


TECHNOLOGICZNA REWOLUCJA ZMIENIAJĄCA ZASADY GRY

Nowy Compass wprowadza ulepszenia niespotykane dotąd w gamie Jeep®. Innowacyjny system multimedialny Uconnect™ z ekranem o przekątnej 10,1 cala, nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala i ekskluzywnego asystenta głosowego Hey Jeep®.

 


NAJNOWOCZEŚNIEJSZY PROCESOR

Po raz pierwszy w historii nowy system multimedialny Uconnect™ wyłania się z deski rozdzielczej. O 30% większy ekran mierzy 10,1 cala i oferuje rozdzielczość Ultra HD. Jego procesor jest do 5 razy szybszy, dzięki czemu reakcja na polecenia głosowe oraz zmianę trasy jest niemal natychmiastowa.


NAJBARDZIEJ DOPRACOWANY SYSTEM OPERACYJNY NA ŚWIECIE!

Rewolucyjny system operacyjny nowego Jeepa® Compassa otwiera możliwości dla nowej zawartości i ekskluzywnych funkcji. Reakcja na dotyk oraz dostęp do wszystkich ustawień jest szybszy i bardziej intuicyjny. Dzięki obsłudze gestów, możesz z łatwością przemieszczać się między ekranami, a także dodawać aplikacje do ulubionych metodą „przeciągnij i upuść”,


MOŻLIWOŚCI ŁĄCZNOŚCI BEZPRZEWODOWEJ

Nowy system multimedialny Uconnect™ ma jeszcze większe możliwości bezprzewodowe . Dzięki technologii Bluetooth™ nowej generacji możesz podłączyć do dwóch smartfonów jednocześnie i korzystać ze wszystkich kompatybilnych aplikacji bezprzewodowo.


ROZMAWIAJ Z ALEXĄ AMAZONA

Alexa Amazona jest pasażerką Jeepa® Compassa*. Dzięki aplikacji My Uconnect™ i nowych opcji pakietu My Wi-Fi**, będącego częścią usług Uconnect™, możesz rozmawiać z asystentką głosową Amazona: odtwarzaj muzykę, sprawdzaj pogodę i zarządzaj domowymi systemami smart z odległości wielu kilometrów.

 


Z JEEPA® DO DOMU

Teraz gdy siedzisz za kierownicą Jeepa® Compassa, możesz kontrolować domowe systemy smart za pomocą Alexy Amazona*. Możesz regulować oświetlenie i ogrzewanie w domu prostymi poleceniami głosowymi**, nawet gdy jesteś wiele kilometrów dalej.

*musisz mieć asystentkę głosową Amazon Alexa w domu
**usługa subskrybcji

Z DOMU DO JEEPA®

Z drugiej strony, asystenci cyfrowi Amazon Alexa* i Google Home mogą połączyć się bezpośrednio z nowym Jeepem® Compass** z zacisza Twojego domu za pomocą prostego polecenia głosowego***. Możesz na przykład zdalnie sprawdzić ilość paliwa lub pozycję pojazdu.

* Amazon, Alexa i wszystkie powiązane logo są znakami towarowymi firmy Amazon.com, Inc. lub jej podmiotów zależnych.
** Musisz mieć w domu usługę Alexa Voice Service lub Google Home ™.
*** Mi-Fi jest usługą abonamentową

PRZEŁOMOWE BEZPIECZEŃSTWO

Nowy Jeep® Compass jest wyposażony w najnowsze systemy wspomagające kierowcę zapewniające bezpieczeństwo Tobie, Twoim pasażerom i innym użytkownikom dróg.

 


TEMPOMAT ADAPTACYJNY

Tempomat adaptacyjny (ACC) to elektroniczny system, który dostosowuje prędkość i zachowuje bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu.


ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent pasa ruchu to system bezpieczeństwa, która pomaga utrzymać pojazd na właściwym pasie. Ostrzega kierowcę i koryguje położenie samochodu poprzez wpływanie na układ kierowniczy.


ASYSTENT RUCHU NA AUTOSTRADZIE

Nowy Highway Assist System (HAS) wspomaga Cię, gdy jedziesz drogą ekspresową lub autostradą. Ten system łączy technologie adaptacyjnego tempomatu i asystenta pasa ruchu w celu kontrolowania prędkości i utrzymywania odpowiedniego dystansu od poprzedzającego pojazdu. Jednocześnie utrzymuje pojazd na środku pasa ruchu, nawet w szerokich zakrętach.


SYSTEM WYKRYWANIA ZMĘCZENIA KIEROWCY

Ta technologia zapobiega potencjalnym kolizjom przez monitorowanie uwagi kierowcy. Czujnik wykrywa zmęczenie kierowcy poprzez porównywanie obecnego stanu z poprzednimi 7 minutami. Jeśli uwaga spadnie poniżej minimalnego poziomu, na wyświetlaczu zegarów pojawi się ostrzeżenie wraz z sygnałem dźwiękowym, zalecając kierowcy przerwę.


SILNIKI NOWEJ GENERACJI

Nowy Jeep® Compass oferuje trzy wydajne silniki, dwa benzynowe i jeden Diesla, wszystkie spełniające normę emisji spalin E6D Final. Wszystkie łączą się z napędem na przednie koła, a wersje benzynowe są dostępne z manualną lub automatyczną skrzynią biegów.

 


SILNIK BENZYNOWY 1.3L T4 TURBO FWD 130 KM MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW/ 150 KM AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW DDCT

Ten 4-cylindrowy, turbodoładowany silnik benzynowy z bezpośrednim wstryskiem jest definiowany przez swoje osiągi (270 Nm momentu obrotowego) i wydajność, spełniając normy emisji Euro 6D-Final. Teraz zużycie paliwa jest mniejsze, a osiągi pozostają na tym samym wysokim poziomie. Ta jednostka w połączeniu z dwusprzęgłową 6-biegową skrzynią automatyczną osiąga moc do 150 KM, natomiast z 6-biegową skrzynią manualną osiąga moc 130 KM.

Moc: 130 of 150 KM
Moment obrotowy: 270 Nm
Emisja Co₂: 151 - 160 g/km WLTP


SILNIK DIESLA 1.6 MULTIJET II FWD 130 KM MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW

Wydajny silnik diesla 1.6 Multijet II Euro 6D-Final zapewnia jeszcze bardziej ekscytujące osiągi w każdym terenie. W porównaniu z Euro 6D-Temp, ten nowy silnik ma większą moc (+10 KM) i zmniejszoną emisję spalin. Jest dostępny z 6-biegową skrzynią manualną i osiąga 130 KM.

Moc: 130 KM
Moment obrotowy: 320 Nm
Emisje CO₂: 134 –141 g/km WLTP

Mieszane zużycie paliwa (l/100 km): 4,6 -7,9; emisja CO2(g/km): 122 –184 z zatwierdzonymi wartościami określonymi przez cykl NEDC Rozporządzenia (UE) 2019/1840, wersji z dnia 31 maja 2020r.; najbardziej aktualne wartości są dostępne u oficjalnych dealerów Jeepa®. Wartości zostały podane w celach porównawczych i mogą nie odzwierciedlać faktycznych wartości.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza