Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 91

Renegade 4xe

Stworzony, by być wyjątkowym

Charakterystyczny 7-szczelinowy grill — to bez wątpienia musi być Jeep®. Renegade 4xe Plug-In Hybrid wyróżnia także nowy emblemat 4xe oraz wyjątkowe, niebieskie detale. Wybierz swój własny styl spośród wszystkich dostępnych wersji.

 

Zobacz gamę modeli Renegade 4xeNowe logo 4xe

Przyszłość Jeepa® podkreślona została przez nowy symbol 4xe, umieszczony z tyłu pod emblematem „Renegade”.


Nowy pakiet świateł LED

Choć standardowe oświetlenie halogenowe charakteryzuje się długą trwałością i emituje jasne, białe światło, możesz poprawić widoczność aż o dodatkowe 50% i podróżować bezpieczniej. Pakiet świateł LED jest energooszczędny i zmniejsza koszty utrzymania nawet o 1/3 w porównaniu z tradycyjnymi reflektorami.


Nowe stylowe detale

Nowy 7-szczelinowy przedni grill, odświeżony pas przedni i nowe relingi dachowe to tylko kilka spośród nowych detali nadwozia.


Ewolucja osiągów

Wydajny hybrydowy układ napędowy, znacznie zwiększone osiągi, oraz nowa strategia oparta na odpowiedzialnym podejściu do środowiska. W nowym Jeepie® Renegade 4xe Plug-In Hybrid, przyszłość staje się kolejną granicą, którą należy przekroczyć.

 


Szanujmy świat, który nas otacza

Połączenie dwóch silników sprawia, że nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid jest w stanie zmniejszyć emisję CO2 do poziomu poniżej 50 g/km. Ponadto wybierając tryb elektryczny, można cieszyć się cichą jazdą, podczas której nie są wytwarzane żadne gazy cieplarniane.


Z miłości do środowiska

System Hybrid Plug-In, będący połączeniem silnika elektrycznego i spalinowego, gwarantuje niespotykanie niskie zużycie paliwa. Wybierając tryb elektryczny, można pokonać aż do 50 km, korzystając z samego akumulatora. Dzięki temu większość jazdy w ciągu dnia może odbyć się bez emisji gazów i przy znacznym zmniejszeniu spalania.


Gotowy na przygodę

Połączenie dwóch silników ujawnia dodatkową potęgę elektryczności i gwarantuje dreszcz emocji w momencie szybkiego jak błyskawica startu. Aż do 240 KM i poprawione przyspieszenie od 0 do 100 km/h. Także ulepszone prowadzenie czyni jazdę bardziej płynną i przyjemną, przy jeszcze krótszym czasie reakcji na pedał gazu.


Komfort jazdy

Poznaj pełnię przyjemności z jazdy dzięki automatycznemu zarządzaniu silnikiem elektrycznym i spalinowym oraz nowej 6-biegowej skrzyni automatycznej. Niesamowite osiągi przychodzą z łatwością dzięki szybkiej, płynnej i cichej zmianie biegów. Dostarczany bez przerwy moment obrotowy gwarantuje lepszą reakcję i błyskawiczne przyspieszenie, które zwiększa płynność jazdy w mieście i na otwartej przestrzeni.


Wybierz swój styl jazdy

Nowy Jeep® Renegade 4xe daje możliwość wyboru spośród trzech różnych trybów jazdy: Hybrid, który wykorzystuje obydwa silniki, Electric, który wykorzystuje tylko silnik elektryczny bez emisji CO2, oraz E-Save, który pomaga w utrzymaniu poziomu naładowania akumulatora poprzez autonomiczny system ładowania. Poszukujący doświadczenia jeszcze bardziej sportowej jazdy mogą liczyć na tryb Sport dostępny w systemie Selec-Terrain®.


 


My eCharge

Technologia My eCharge sprawia, że poznawanie świata 4xe Plug-In Hybrid staje się jeszcze łatwiejsze. My eCharge pozwala na wyszukanie stacji ładowania, rezerwację ładowarki oraz prowadzić chronologiczny rejestr wszystkich doładowań. Funkcja My eCharge została wcześniej zaprogramowana, by komunikować się bezpośrednio z inteligentną ładowarką easyWallbox, który pozwala wybrać ilość prądu, jaką chcesz zużyć, a także umożliwia przyspieszenie, spowolnienie, zawieszenie lub wznowienie procesu ładowania.


MY ASSISTANT​

Ciesz się spokojem, który daje możliwość skorzystania z pomocy dedykowanego dla Ciebie asystenta zawsze wtedy, gdy najbardziej go potrzebujesz. W razie wypadku lub nagłego zdarzenia możesz nacisnąć przycisk i zadzwonić bezpośrednio z samochodu, lub użyć aplikacji mobilnej My Uconnect. Skontaktujesz się natychmiast z Działem Pomocy lub służbami ratunkowymi (24/7). Połączenia wykonywane z samochodu automatycznie udostępnią dane dotyczące położenia pojazdu.


MY NAVIGATION

Dotarcie do celu stało się jeszcze łatwiejsze. Odszukaj punkt docelowy swojej podróży na smartfonie i wyślij go bezpośrednio do nawigacji za pomocą funkcji Send & GO. My Navigation poprowadzi Cię do celu, ostrzeże o zmianach pogody, fotoradarach i dostarczy informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. System udostępnia także wszystkie dane niezbędne dla technologii dostępnej w Jeepie 4xe, takie jak znajdowanie najbliższej stacji ładowania.MY CAR

My Car pozwala na uzyskanie aktualnych informacji o Twoim samochodzie w czasie rzeczywistym. Sprawdzaj stan akumulatora po ostatniej podróży, poziom paliwa, ciśnienie w oponach, stan licznika i oleju. Wystarczy tylko zalogować się do My Uconnect lub na stronie internetowej.


MY NAVIGATION

Dotarcie do celu jest jeszcze łatwiejsze. Znajdź cel podróży na swoim smartfonie i wyślij go bezpośrednio do systemu nawigacyjnego dzięki funkcji Send & GO. Nawigacja pokieruje Cię do celu, a także poinformuje o pogodzie, fotoradarach a także o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym. My Navigation integruje wszystkie podstawowe funkcje technologii Jeep® 4xe Plug-In Hybrid, takie jak wyszukiwanie pobliskich stacji ładowania. pojazdu.


MY THEFT ASSISTANCE

Miej oko na swój samochód, nawet na odległość. My Theft Assistance pozwala na wykrycie możliwych prób kradzieży, o których bezzwłocznie Cię powiadamia. Możesz wtedy skontaktować się z infolinią, prosząc o pomoc poprzez aplikację mobilną My Uconnect. Po złożeniu zawiadomienia na policji zostaną uruchomione dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, w tym śledzenie pojazdu.


Aplikacja Apple CarPlay

Nadal zarządzaj swoimi spotkaniami, połączeniami i rozrywką nawet kiedy prowadzisz. Podłącz swojego iPhone’a do systemu Uconnect™ 8.4”. Apple CarPlay® umożliwia dostęp do Apple Maps, iMessage, telefonu i Apple Music za pośrednictwem asystenta głosowego Siri lub dotykowego ekranu systemu Uconnect™.


Aplikacja ANDROID AUTO™

Aplikacja Android Auto™ umożliwia łatwy dostęp do komend głosowych, Google Maps i Google Play Music™ za pośrednictwem dotykowego ekranu systemu Uconnect™ i przycisków umieszczonych na kole kierownicy. Dzięki funkcji rozpoznawania głosu możesz skoncentrować się na prowadzeniu, nie odrywając uwagi od drogi.


Zaprojektowany by chronić

Śmiało zasiądź za kierownicą Jeepa® i bez obaw ruszaj w każdą kolejną podróż. Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid został wyposażony w ponad 60 funkcji ochrony i bezpieczeństwa. Wnętrze zabezpieczają przednie i tylne kurtyny boczne, kolanowa poduszka powietrzna kierowcy, boczne poduszki powietrzne montowane w przednich siedzeniach oraz zaawansowane, wielostopniowe poduszki powietrzne kierowcy i pasażera.

 


System rozpoznawania znaków drogowych (TSR)

Utrzymaj właściwą prędkość na każdej trasie. Nowy system rozpoznawania znaków drogowych (TSR) odczytuje znaki drogowe i wyświetla ostrzeżenie (TSR), jeżeli pojazd przekracza limit prędkości lub w momencie, gdy wykryte zostają inne ograniczenia.


Inteligentny asystent prędkości (ISA)

System rozpoznawania znaków drogowych komunikuje się bezpośrednio z inteligentnym asystentem prędkości, co pozwala dostosować szybkość do ograniczeń na drodze w łatwy i intuicyjny sposób bezpośrednio za pomocą przycisków umieszczonych na kierownicy.


System ostrzegania przed kolizją

Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid jest wyposażony w systemy ostrzegania przed kolizją. Radar oraz kamera rozpoznają, gdy samochód zbliża się ze zbyt wielką prędkością do innego pojazdu bądź dużej przeszkody na swojej drodze i ostrzega kierowcę oraz pomaga mu uniknąć zderzenia.


Tylna kamera cofania Parkview®

Tylna kamera ParkView włącza się za każdym razem podczas cofania i wyświetla wyraźny obraz na ekranie o przekątnej 8,4 cala Dodatkowo dynamiczne linie siatki znacznie ułatwiają każdy manewr parkowania tyłem.


Celem jest wygoda

Wnętrze zostało zaprojektowane tak, by zapewnić przestrzeń i komfort podczas każdej, nawet najdłuższej podróży. Charakterystyczna linia deski rozdzielczej, ergonomiczna kierownica i przestronne schowki tworzą razem w pełni funkcjonalne i niezwykle atrakcyjne wnętrze. Nadaj mu charakteru wedle własnego uznania dzięki różnym dostępnym kombinacjom.

 


e-Coasting

Naładuj akumulator podczas jazdy za pomocą innowacyjnego systemu, który wykorzystuje ujemny moment obrotowy wytwarzany podczas zwalniania.


7-calowy wyświetlacz w panelu wskaźników

Umieszczony w idealnej pozycji, która pozwala kierowcy skoncentrować się na drodze i sprawdzać najważniejsze dane. Wyświetla między innymi informacje o poziomie naładowania akumulatora, dostępnej mocy, a nawet porady dotyczące bardziej wydajnej jazdy przesyłane w czasie rzeczywistym.


Otwórz się na świat

Nowy Jeep® Renegade 4xe Plug-In Hybrid został wyposażony w dwie konfiguracje otwieranego dachu. My Sky to system otwieranych paneli dachowych zapewniający fantastyczne widoki podczas każdej przejażdżki. Umożliwiają to dwa lekkie panele dachowe, które można zdemontować ręcznie. Dach może być również otwierany lub uchylany elektrycznie.

Zobacz auta dostępne od ręki

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza