Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 91

Wrangler 4xe

Wrangler 4xe

Zobacz gamę modeli Wrangler 4xe


Ikona stylu

Ekskluzywne emblematy 4xe, błękitne naklejki profilowe, nowe wzory felg i bogate wykończenie jeszcze bardziej podkreślają charakter i osobowość nowego Wranglera 4xe Plug-in Hybrid.

 


SKŁADANA PRZEDNIA SZYBA

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid zachował wszystkie kultowe cechy Wranglera, takie jak opuszczana przednia szyba. W porównaniu z poprzednimi modelami, możesz opuścić ją jeszcze łatwiej, wykręcając mniej śrub.


ZDEJMOWANY DACH I WYJMOWANE DRZWI

Sztywny dach, miękki dach, bez dachu lub dach otwierany elektrycznie. Z wszystkimi drzwiami lub bez drzwi. Na pokładzie Wranglera 4xe Plug-in Hybrid możesz cieszyć się prawdziwym uczuciem otwartej przestrzeni dzięki różnym dostępnym konfiguracjom. Unikalny system drążków różnych długości do demontażu sprawia, że zdejmowanie każdego elementu jest łatwe.


NOWY DESIGN KÓŁ

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid posiada koła gotowe na każde wyzwanie w mieście lub na niezbadanych szlakach. Rubicon jest standardowo wyposażony w 32-calowe terenowe opony i 17-calowe felgi, natomiast Sahara posiada 18-calowe dwubarwne felgi z lekkich stopów z wykończeniem w kolorze Szary Tech dla bardziej eleganckiego i wyrafinowanego wyglądu.


Legendarna dusza

Wszechstronność, przestrzeń i komfort, nie zapominając o stylu i osobowości. Nowy Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid posiada podgrzewane skórzane fotele, dużo przestrzeni dla każdego pasażera oraz wiele zamykanych na zamek i wodoodpornych schowków jakże przydatnych na wyprawach terenowych.UCHWYTY WEWNĘTRZNE

Przydatne podczas jazdy bez drzwi, uchwyty na desce rozdzielczej i kolumnach bocznych są jedną z kluczowych cech Wranglera, która najlepiej podkreśla terenowy charakter tego pojazdu.


SCHOWEK Z ZAMKIEM

W Jeepie® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid, drobne, cenne przedmioty można przechowywać w schowkach w zamykanej na klucz konsoli centralnej – miejscu chronionym nawet podczas jazdy z otwartym dachem.


Technologie 4xe w zasięgu Twoich rąk

Technologia w nowym Wranglerze 4xe Plug-in Hybrid wprowadza nowe funkcje 4xe, takie jak Uconnect™ Infotainment Hybrid Pages, nowe parametry jazdy na wyświetlaczu zegarów oraz dedykowane usługi Uconnect™.

 


MY eCHARGE

My eCharge to pakiet usług stworzonych po to, aby ułatwić wszystkie aspekty ładowania baterii. Funkcja My easy charge pomaga Ci znaleźć najbliższą stację ładowania, pokazując typy gniazd, godziny korzystania i dostępność. Możesz także sprawdzić historię płatności za ładowanie na publicznych stacjach w aplikacji My Uconnect™. Natomiast funkcje „My easyWallbox” i „My connected Wallbox” umożliwiają Ci obsługę swojego osobistego Wallboxa przez aplikację My Uconnect™, abyś mógł zdalnie zarządzać ładowaniem i pobieraną mocą.

* dostępne od pierwszej połowy 2021 r.

MY REMOTE​

Dzięki aplikacji My Uconnect™, możesz zdalnie obsługiwać nowego Wranglera 4xe Plug-in Hybrid. Opcja „Znajdź stacje ładowania” pomoże Ci znaleźć najbliższe publiczne stacje ładowania. Możesz także zdalnie blokować i odblokowywać drzwi oraz sprawdzać lokalizację Twojego Jeepa® a także wydawać polecenia z użyciem asystentów głosowych.

* dostępne od pierwszej połowy 2021 r.

MY ASSISTANT

Dzięki pakietowi My Assistant masz dedykowanego asystenta przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Korzystając z aplikacji My Uconnect™ możesz zadzwonić na infolinię pomocy drogowej i skontaktować się z Obsługą Klienta. Ponadto, po naciśnięciu specjalnego przycisku, nowy Wrangler 4xe Plug-in Hybrid może zadzwonić pod krajowy numer alarmowy**. W przypadku awarii, system automatycznie wskazuje lokalizację pojazdu i numer VIN. A dzięki raportom stanu pojazdu możesz sprawdzać kondycję techniczną nowego Wranglera 4xe Plug-in Hybrid.

* dostępne od pierwszej połowy 2021 r.
** Telefony alarmowe nie mogą być wykonywane z ekranu pojazdu ani z aplikacji My Uconnect™.


MY CAR

My Car dostarcza informacje w czasie rzeczywistym o Twoim Wranglerze 4xe Plug-in Hybrid przez aplikację My Uconnect™ lub portal internetowy. Dzięki temu możesz mieć aktualne informacje, otrzymywać powiadomienia, sprawdzić ciśnienie w oponach, pokonany dystans, ilość paliwa i naładowanie baterii.

*dostępne od pierwszej połowy 2021 r.

MY ALERT

Dzięki My Alert* możesz zdalnie obsługiwać swojego Wranglera 4xe Plug-in Hybrid. Aplikacja My Uconnect™ może wysyłać Ci powiadomienia o próbach kradzieży. W przypadku kradzieży możesz porozmawiać bezpośrednio z operatorem dedykowanej infolinii. Po potwierdzeniu kradzieży i zgłoszeniu jej władzom, zostanie uruchomione śledzenie pojazdu i system wskaże dokładną jego lokalizację.

*dostępne od pierwszej połowy 2021 r.

MY FLEET MANAGER

Stworzony do zarządzania flotą pojazdów firmowych, ale również dla właścicieli wielu pojazdów – dla rodziny lub kolekcjonerów. My Fleet Manager to portal, który umożliwia zarządzanie i monitorowanie wszystkich parametrów samochodów floty. Zdalny dostęp do tej usługi umożliwia sprawdzanie działania, stanu serwisowego oraz konserwacji każdego pojazdu.

*dostępne od pierwszej połowy 2021 r.

APPLE CARPLAY

W nowym Jeepie® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid możesz korzystać ze smartfona nie odwracając uwagi od prowadzenia. System multimedialny Uconnect™ wykorzystuje nowe bezprzewodowe funkcje jak Apple CarPlay®. Pozwala użytkownikom iPhone’ów na korzystanie z Apple Maps, wiadomości, telefonu i Apple Music poprzez asystenta głosowego Siri lub ekran dotykowy w samochodzie.

CarPlay, iPhone, i Siri są zarejestrowanymi znakami handlowymi Apple.

ANDROID AUTO™

Nowy Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid integruje nowe funkcje Android Auto™ z systemem mulitmedialnym Uconnect™. Zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do Twoich ulubionych aplikacji, takich jak Mapy Google i YouTube Music poprzez ekran dotykowy lub przyciski sterujące na kierownicy.

Android Auto, Google Play i inne znaki handlowe są zarejestrowanymi znakami handlowymi Google Inc.

Aktywne systemy bezpieczeństwa

Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid może niezależnie monitorować prędkość lub dystans od pozostałych pojazdów, nawet w ciężkich warunkach, dzięki wielu czujnikom i systemom bezpieczeństwa.

 


Tylne czujniki parkowania i kamera cofania ParkView®

Z pomocą czujników w tylnym zderzaku nowego Wranglera 4xe możesz wykrywać przeszkody i unikać zagrożeń podczas parkowania dzięki ostrzegawczym sygnałom dźwiękowym. Ponadto, dzięki kamerze cofania ParkView®, wyposażonej w dynamiczną siatkę wyświetlaną na ekranie dotykowym systemu multimedialnego Uconnect™ NAV, widzisz pojazdy i przeszkody blokujące drogę.


System ostrzegania o najeżdżaniu na poprzedzający pojazd FCW Plus

Na pokładzie Jeepa® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid możesz monitorować obszar wokół pojazdu i martwe strefy oraz bezproblemowo parkować w miejscach, gdzie inne pojazdy utrudniają widoczność, dzięki systemom Blind Spot Monitoring system i Rear Cross Path Detection. Pierwszy z nich ostrzega kierowcę o innym pojeździe znajdującym się w jego martwej strefie za pomocą kontrolki i sygnału dźwiękowego, a drugi wykrywa pojazdy i przeszkody podczas parkowania, ostrzegając kierowcę poprzez sygnalizację na bocznych lusterkach.


System Forward Collision Warning Plus

Nowy Jeep® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid wykrywa duże obiekty lub nadjeżdżające pojazdy poprzez radar i czujniki optyczne, które ostrzegają kierowcę kontrolką i sygnałem dźwiękowym lub, w razie konieczności inicjują hamowanie.


4XE: NOWY JEEP® 4x4

Elektryfikacja zwiększyła osiągi nowego Jeepa® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid. Jest potężniejszy, wydajniejszy i jeszcze bardziej elektryzujący.

 


EWOLUCJA OSIĄGÓW

Nowy Jeep® Wrangler 4xe Plug-In Hybrid
odpowiada na nowe wyzwania związane z mobilnością, zachowując kluczowe elementy, dzięki którym przeszedł do historii. Połączenie silnika elektrycznego z turbodoładowanym silnikiem benzynowym dostarcza mocy do 380 KM oraz 637 Nm momentu obrotowego, nawet przy niskich obrotach silnika.


NOWY NAPĘD WRANGLERA

Ewolucja hybrydowa Wranglera zachowuje tradycyjne możliwości SUVów Jeep®, poprawiając ich wydajność. W trybie hybrydowym zużycie energii i emisje są zmniejszone w porównaniu z silnikami spalinowymi. W trybie elektrycznym można przejechać ponad 53 km* nie wytwarzając CO2.


NIESAMOWITA MOC

Mobilność hybrydy Plug-In nie tylko utrzymuje osiągi Wranglera w terenie, ale wręcz je poprawia. Dzięki silnikowi elektrycznemu pracującemu razem z silnikiem benzynowym turbo, jest w stanie przekazać maksymalny moment obrotowy nawet przy niskich obrotach silnika, poprawiając tym samym kontrolę podczas wspinaczki. Wrangler4xe wyróżnia się także swoją zdolnością korzystania wyłącznie z napędu elektrycznego 4x4, nawet na niższych biegach.


SELEKTOR TRYBU HYBRYDOWEGO

System Hybrid Mode Selector, umiejscowiony z lewej strony kierownicy nowego Jeepa® Wrangler 4xe Plug-in Hybrid, pozwala na wybranie stylu jazdy, który spełnia Twoje oczekiwania.


TRYB HYBRID

Tryb Hybrid zapewnia użycie obu silników.


TRYB ELECTRIC

Tryb Electric zapewnia zero emisji CO2, cichą pracę oraz w pełni elektryczny napęd 4x4.


TRYB E-SAVE

Tryb E-Save umożliwia naładowanie baterii podczas jazdy, a pojazd napędzany jest tylko przez silnik spalinowy.


Zobacz auta dostępne od ręki

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony Mam wypadek
Karta Ratownicza