Opis stanowiska:

  • przygotowywanie pojazdów do wydania (kontrola czystości i sprawności technicznej samochodów)
  • dostarczanie/odbiór samochodów do/od klientów na terenie Warszawy oraz okolic
  • transport samochodów od/do serwisów, na myjnie oraz stację paliw na terenie miasta
  • transport samochodów między oddziałami na terenie Polski

Wymagania:

  • co najmniej roczne doświadczenie w prowadzeniu pojazdów kategorii B
  • mile widziany status studenta
  • dyspozycyjność na poziomie minimum 30-35 godzin tygodniowo
  • niekaralność
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z motoryzacją
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • pracę w stabilnej firmie, która jest liderem w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie (uzależnione od dyspozycyjności)
  • szkolenie wprowadzające organizowane przez Express
  • pracę w oparciu o umowę- zlecenie
  • elastyczny grafik, dostosowany do dostępności pracownika
  • wewnętrzna ścieżka kariery – możliwość awansu w strukturach firmy

Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza