Gama Compass


COMPASS SPORT


Wyruszenie Jeepem® Compassem Sport po przygodę jest łatwe
i wcale nie musimy się uzbrajać w dodatkowy sprzęt.
Już w standardzie otrzymasz reflektory przednie z czujnikiem zmierzchu, tkaninowe siedzenia, elektryczny hamulec postojowy, kierownicę obszytą skórą, z przyciskami sterowania systemem audio, system ostrzegania przed przeszkodą z przodu Forward Collision Warning Plus, asystenta pasa ruchu Lane Sense oraz tylne światła LED.


CZARNY GRILL Z CHROMOWANYMI ELEMENTAMI

Legendarny siedmioszczelinowy grill marki Jeep® doczekał się kolejnej odsłony. Teraz składa się z błyszczącego czarnego tła, z chromowanymi konturami wokół każdej ze szczelin.


KIEROWNICA OBSZYTA SKÓRĄ

Kunszt wykonania i wysoką staranność
w doborze materiałów dostrzeżemy
w każdym detalu, nawet w takim jak wielofunkcyjna kierownica obszyta skórą. Dzięki zintegrowanym przyciskom służącym do obsługi zestawu audio, poleceń głosowych oraz systemów zwiększających bezpieczeństwo, kierowca może doświadczać przyjemności podróżowania.


ELEKTRYCZNY HAMULEC POSTOJOWY

Elektryczny hamulec postojowy aktywowany klawiszem umieszczonym na konsoli centralnej wspiera tradycyjne rozwiązanie. Dostępne są cztery tryby działania: odblokowanie statyczne
i ruszenie, odblokowanie dynamiczne, automatyczne zwolnienie z ruszaniem
i bezpieczne zablokowanie.


COMPASS LONGITUDE


Wyróżnij się i nie bądź anonimowy. Jeep® Compass Longitude zapewni ci idealne połączenie maksymalnego komfortu
z wyrafinowanym stylem. Chromowana listwa nad bocznymi szybami oraz relingi dachowe podkreślają dynamiczną sylwetkę pojazdu a najwyższej klasy fotele, ekskluzywne materiały
i precyzyjne detale wykończenia czynią wnętrze komfortowym
i przyjaznym dla użytkownika.CHROMOWANA LISTWA

Chromowana listwa nad linią okien jest dopełnieniem kompletnego i spójnego wyglądu. Takie szczegóły sprawiają, że Jeep® Compass intryguje, przyciąga wzrok i nie sposób nie zauważyć go na drodze.


SYSTEM BEZKLUCZYKOWY KEYLESS ENTER-N-GO™

Kierowca może uruchomić pojazd bez konieczności dotykania kluczyków. Wystarczy mieć przy sobie pilota, pociągnąć za klamkę drzwi lub klapy bagażnika, a zamki automatycznie się odryglują. Po zajęciu miejsca w Jeepie® Compassie Longitude pilot, dzięki czujnikom elektronicznym, zostanie wykryty wewnątrz pojazdu. Następnie, po naciśnięciu przycisku „start”, silnik zostanie uruchomiony bez konieczności wkładania kluczyka do stacyjki.


RELINGI DACHOWE

Bez względu na to czy jesteś pasjonatem wycieczek rowerowych, surfingu, pływania kajakiem czy odkrywania nowych terytoriów, zapewne docenisz relingi dachowe, które stanowią solidne wsparcie przy transporcie ponadwymiarowego ładunku lub sprzętu sportowego.COMPASS LIMITED


Kto powiedział, że nie można mieć więcej? Jeep® Compass Limited pozwoli Ci wznieść się na wyższy poziom wygody. We wnętrzu znajdziesz materiałowo - skórzaną tapicerkę, system multimedialny Uconnect™ z 7-calowym, pełnokolorowym ekranem dotykowym z wyświetlaczem TFT. Stylistykę całości dopełniają przednie reflektory LED, rozdzielone zarezerwowaną dla Jeepa siedmioszczelinową atrapą.


7-CALOWY WYŚWIETLACZ TFT
W ZESTAWIE WSKAŹNIKÓW

7-calowy, kolorowy wyświetlacz TFT
w zestawie wskaźników, oferuje kierowcy szeroki zakres konfiguracji - od podstawowego odczytu prędkości po szczegółowe dane o statusie samochodu. Zaprojektowano go z myślą o łatwym
i szybkim przekazywaniu informacji za pomocą grafiki i tekstu. Sterowanie odbywa poprzez naciśnięcie przycisków umieszczonych na kierownicy.


DWUPANELOWE OKNO DACHOWE

Dwupanelowe okno dachowe w Jeepie® Compassie Limited to jedno z licznych rozwiązań przyjaznych kierowcy
i pasażerom. W zależności od potrzeb, pozwala na dopływ świeżego powietrza lub na przenikanie ciepłych promieni słońca do wnętrza pojazdu.


SYSTEM MULTIMEDIALNY UCONNECT™ 8.4 NAV

Najnowsza generacja systemu Uconnect™ 8.4 NAV oferuje szereg funkcji umożliwiających między innymi obsługę systemu głośnomówiącego
i nawigacji, zapewniając też rozrywkę za pośrednictwem dużego, najlepszego w segmencie ekranu. Zaletą systemu jest możliwość obsługi dotykowej poprzez przesuwanie i zsuwanie palców.


COMPASS TRAILHAWK®


Kontynuowanie tradycji i dominacja w terenie są zarezerwowane dla marki Jeep®. Z Compassem Trailhawk® jest to proste, gdyż dysponuje on najlepszymi w swojej klasie możliwościami terenowymi nie rezygnując jednocześnie z dobrych osiągów na drodze i wysokiego komfortu jazdy.NAPĘD 4X4

Jeep® Compass oferuje dwa innowacyjne systemy zapewniające najlepszą dzielność terenową w tej klasie pojazdów. Jeep® Active Drive i Jeep® Active Drive Low (wyłącznie w wersji Trailhawk) zapewniają automatyczne i płynne przełączanie napędu pomiędzy trybami pracy 4x2 i 4x4 w celu sprawnego rozdziału momentu obrotowego
i zapewnienia optymalnej trakcji.


ROZPOZNAWALNA, MATOWA, CZARNA NAKLEJKA NA MASCE SILNIKA

Łatwa identyfikacja Jeepa® Compassa Trailhawk® możliwa jest dzięki matowej, czarnej naklejce na masce silnika.


SELEC-TERRAIN®

System zarządzania trakcją Selec-Terrain® zapewnia utrzymanie najlepszej przyczepności nawet w najtrudniejszym terenie. Koordynuje i zarządza pracą
w krytycznych sytuacjach nawet dwunastu innych systemów, zapewniając lepsze panowanie nad pojazdem.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części
Karta Ratownicza