Warszawa, Krasnobrodzka 5, Trasa Toruńska przy rondzie Łabiszyńska, tel.: (22) 510 00 91

Serwis przyjazny ekologii

Części zamienne odnowione

Podzespoły Twojego samochodu, nawet jeśli służyły Ci długi czas i towarzyszyły przez wiele kilometrów, są cały czas cenne. Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemy wykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi. Proces ten, zwany “regeneracją”, to przemysłowa obróbka zdemontowanych części, będąca w stanie odzyskać wszystkie parametry i osiągi produktu nowego.Korzyści czerpane z części odnowionych dystrybuowanych przez Mopar® są niezliczone.

Gwarancja jak dla nowych części

Części zamienne odnowione objęte są 24 miesięczną gwarancją, na równi z produktami fabrycznymi.

W zgodzie z ekologią

Regeneracja pozwala na odzyskanie parametrów używanego podzespołu, oszczędzając surowce i energię, ograniczając produkcję dwutlenku węgla i odpadów. Korzyści dla środowiska wynikają również ze szczególnej uwagi zwróconej na odzyskanie wszystkich elementów regenerowalnych.

Oszczędność

Odzysk materiału przeznaczonego, aby stać się odpadem i mniej kosztowny proces produkcyjny w stosunku do kosztu produkcji nowej części przekładają się na bardziej korzystną cenę sprzedaży.Części zamienne odnowione dystrybuowane przez Mopar® pozwalają zaoszczędzić aż do 50% w stosunku do odpowiadających im nowych części zamiennych.

Oryginalna jakość

Części zamienne odnowione dystrybuowane przez Mopar® poddawane są procesowi obróbki składającemu się z następujących etapów:

 • demontaż carcassy na elementy składowe;
 • czyszczenie i sprawdzenie funkcjonalności wszystkich zdemontowanych elementów; 
 • specjalna obróbka elementów lub wymiana na nowe; 
 • montaż zespołu;
 • końcowy test produktu, poprzedzony w razie konieczności próbami pośrednimi.

W procesie regeneracji stosowanym przez Grupę Jeep, wszystkie elementy podlegające zużyciu są wymieniane w 100% na nowe elementy, aby zagwarantować odpowiednie osiągi i trwałość. Części zamienne odnowione dystrybuowane przez Mopar® uzyskiwane są tylko i wyłącznie z oryginalnych podzespołów pochodzących z Autoryzowanej Sieci serwisowej.

Kompletna gama

Gama odnowionych części zamiennych dystrybuowana przez Mopar® zawiera zarówno silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki, jak i inne drobne elementy takie, jak wtryskiwacze czy przepływomierze.

W Sieci Serwisowej Jeep dostępna jest kompletna gama części zamiennych odnowionych i wygodny specjalny katalog w formie elektronicznej, pozwalający pracownikom Sieci serwisowej na określenie części dostępnych dla każdego modelu i natychmiastowe porównanie ceny z ceną nowej części.

Jeep i Środowisko Naturalne

Od lat poprzez ciągłą poprawę procesów produkcyjnych oraz wytwarzanie produktów coraz bardziej proekologicznych Jeep działa na rzecz ochrony środowiska naturalnego.Obniżanie zużycia energii i materiałów oraz wkład do zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska naturalnego to dwa zasadnicze czynniki, które kierują badania Jeepa w stronę poszukiwań i rozwoju alternatywnych dla tradycyjnych jednostek napędowych. Również zwiększenie możliwości poddania recyklingowi komponentów pojazdów Jeep jest jednym z jego priorytetowych celów.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.
Jesteśmy częściąholding1
Związek dealerów Rzetelna firma
Naprawa nadwozi PGD Flota PGD Części Sprawdzony niekręcony
Karta Ratownicza